KarizmaForum Hoş Geldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

erkeklerden beklentileri neler tecrübelerinizi paylaşın ve DiyerLeri

YazarMesaj
SuKRu
Admin
SuKRu

erkeklerden beklentileri neler tecrübelerinizi paylaşın ve DiyerLeri Empty
MesajKonu: erkeklerden beklentileri neler tecrübelerinizi paylaşın ve DiyerLeri   erkeklerden beklentileri neler tecrübelerinizi paylaşın ve DiyerLeri Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 8:00 am

erkeklerden beklentileri neler tecrübelerinizi paylaşın ve DiyerLeri Angels136jw4
erkeklerden beklentileri neler tecrübelerinizi paylaşın ve DiyerLeri Gifheart319of5

Beyler bu hatunların farklı yaşlarda farklı beklentileri vardır herkes tecrübelerini paylaşırsa belki biraz yol alırız.Ben biraz başlıyayım...
Bana göre 18-17 yaşlardaki hatunlar önce fiziğe sonra karizmaya falan bakıyolar...Ben Karşıyakalıyım ve bilirsiniz buranın hatunları süper!Eğer yakışıklıysan ve karizmatik bi işni varsa amatör bi sporcu veya müzikle ilgili bi yerde bişey yapıyosan şansın çok demektir...Para elbette her zman önemli ama bu yaşlarda biraz daha az...Hele şöle orta yolla bi arabanda varsa.Walla akşam bostanlının veya mavişehirde gacılara konarsınız...Kızların kendi itirafı olmakla beraber çok değişik oluyo bu istekler tabii...Kimisi beni sevsin eli ayağı düzgün olsun yeter diyo,kimisi çarşıda pazarda gördüğü ve o an hoşlandığı bok gibi herife ayyy ne tatlı çocuk diyo falan manyaq lam bunlar :-D
Ya ne biliim yazın işte yazdıkça aklımıza gelir bişiler ama topiciği güncel tutmaya çalışın...
erkeklerden beklentileri neler tecrübelerinizi paylaşın ve DiyerLeri Angels136jw4
erkeklerden beklentileri neler tecrübelerinizi paylaşın ve DiyerLeri Gifheart319of5

Oncelikle sevgi nedir ( ask demiyorum dikkat )... bunu herkes kendine gore aciklasin... sonra da....

Seni seviyorum cunku sen de beni seviyorsun.
Seni seviyorum cunku sen tanidiklarim icinde en iyisisin.
Seni seviyorum cunku sen vazgecilmezsin.

Ben başlattım ben yazayım ilk.

Yaşadığımız bunca güzel şeyden sonra Ayrılmayı haketmedim

bismillah deyip ilk cevabı verelim.

eğer ben ayrılıyorsam :
herşey bitti . demekki bizim birlikteliğimizde buraya kadarmış.seni unutmayacağım emin ol. sevdim seni.

o ayrılıyosa :

tabi git bakalım. benden daha iyilerine layıksın ne de olsa.
seni sevmekten başka ne yaptım ben ne (bu duygu sömürüsü oldu be)

bundan birkac sene once gene o zamanlari takildigim bir mekana gitmistim. yanimda sizlerden iyi olmasin birkac arkadaslarimda vardi. herkes eglenirken ben sakin bir yer aradim ve icecegimle bir koseye oturdum. karsimda birisi vardi. ilgimi cekmisti bana bakisi. fizigi duzgun, eli ayagi tutan, samimi birisine benziyordu. sirf muhabbet olsun diye yanina gittim ve o kisiyle tanistim. koyu bir sohbet sarmisti bizi. cok yakin zamanda kendisi iyi bir arkadasim olmustu. bundan sonraki sohbetlerimiz bayagi koyulasmisti. konusmalarinda biraz huzun vardi.(bu arkadas erkek) hatta kendi kendime sormustum, i$i, arabasi, evi, parasi olan ve "cenesi ile" istedigi kizlarla cikabilecek tipte olan birisinin neden bu kadar huzunlu oldugunu...

o tanismadan birkac gunler sonra gene ayni mekanda bulusmustuk. bu sefer huzun yerini mutluluga ve guleryuze birakmisti. neler oldugunu sordugumda, bir kizla tanistigini ve "KRALICE'sini" buldugunu soylemisti. sonra uzun zaman gorusmemisdik, ama kiz arkadasini tanima firsati bulmustum.cok cana yakin birisiydi. ama bizimki dedimya ceneciydi. cenesinin bu ilisgiye mutlu bir son getireceginden suphelenmistim. ve dedigim basa gelmisti. ayrilmislardi. ama arkadasi icinde bir umut vardi. kiz arkadasi hastalanmisti ve iyilestiginde arkadasim ile kontaga gececekti. bu hastalanma olayinin uzerinden 1.5 sene gecti. gecenlere arkadasim kizla gorusebilmek icin kayip araniyor gibi bir hollandaca programina (all you need is love) mail yamisti. ve program sunucusundan bir telefon gelmisti. basindan gecenleri anlatmasini soylemisler ve arkadas anlatmis. bu telefon gorusmesinin uzerinden 2 hafta gecti, ama ne ses var nede seda. korktugum, bunca caba ve ugrastan sonra olan arkadasa olacak. sizlerin bu konuda paylasmak istedikleriniz, bu ugrasa ne diyorsunuz???

https://karizma.forum.st

erkeklerden beklentileri neler tecrübelerinizi paylaşın ve DiyerLeri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sevgi neler yaptirir